Prodej rekreační chaty ve Vernířovicích – PRODÁNO

7 300 000 Kč

2200

ID nemovitosti

250 m2

Velikost

2

Koupelny

Popis

 Exkluzivní prodej chalupy v Jeseníkách. Chalupa s dispozicí 19 lůžek, 7 ložnic, dětský koutek, společenská místnost s krbem, 2x sociální zařízení, 2x WC, 2x venkovní posezení a oplocené hřiště 15 x 30 m s umělým povrchem se nachází v malebné vesnici Vernířovice, přímo pod hřebeny Jeseníků.

 Chalupu po celkové rekonstrukci s pozemkem více než 2 000m², stáním až pro 8 aut nabízíme do prodeje včetně zavedené klientské sekce pro pronajímání vedené na portálech e-chalupy.cz; Booking; Airbnb; vlastní Web stránkou a logem; Google firemním zápisem + Google mapy. Samozřejmostí je profil FCB s dosahem 1 400 lidí na příspěvek a Instagram. Objekt se nabízí k prodeji včetně již registrovaných pobytů na rok 2021.

 V roce 2020 proběhla výměna oken, zateplení celého objektu, nová fasáda, zateplení půdních prostor, rekonstrukce pokojů a rekonstrukce sociálního zařízení, vybudování terasy a venkovního posezení a neposlední řadě rekonstrukce oplocení kurtu a položení umělého povrchu.

 V roce 2019 byla provedena rekonstrukce podlah, společenské místnosti, kuchyně a vybudování dětského koutku a dvou vstupních verand.

 V přízemí se nachází 2x WC, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem, dvě ložnice, společenská místnost, dětský koutek, kuchyň kompletně vybavena spotřebiči tzn 2x lednice, sklokeramická deska, myčka atd., chodba s úložným prostorem a posezením pro 19 lidí. V patře jsou 4 plně vybavené ložnice.

 Chalupa má připojení na Wifi, voda je z vlastní studny, a kanalizace je napojena na vlastní jímku. Vytápění je zajištěno moderními sálavými přímotopy pro plné pohodlí klientů a krbem vybaveným rozvody teplého vzduchu do prostor objektu.

 U chalupy je technická budova, která je rozdělena na kolárnu ( lyžárnu ), kůlna na dřevo, technickou místnost pro správce a místnost pro sportovní vybavení atd.

 Obec Vernířovice se nachází v rozvíjející se části Jeseníků, ze které vede nespočet cyklotras a turistických stezek  a běžeckých stop přímo do středu Jesenických hor. V obci samotné je k dispozici lyžařské středisko a známý skiareál Kouty je ve vzdálenosti cca 10 km.

 

 

Adresa

Adresa: Vernířovice 51
  • Country: Czech Republic
Otevřít v Google Mapách
  • ID nemovitosti 2200
  • Cena 7 300 000 Kč
  • Typ nemovitosti Rekreační chaty
  • Pokoje 6
  • Koupelny 2
  • Velikost 250 m2
  • Rozloha pozemku 2500 m2
  • Rekonstrukce 2020

Kontakt

Libor Bryx

Agent nemovitosti
+420 774 240 466
info@vixcentrum.cz
Další nemovitosti